NAKLİYAT FİRMALARINDAN TEKLİF AL GELEN TEKLİFLERİ KARŞILAŞTIRIN

En iyi 6 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Ankara'nın En İyi Evden Eve Nakliyat Firmaları
Ankara bölgesinde 5 Evden Eve Nakliye Firması teklif vermeye hazır.

Şehir seçiniz
Müşterilerimizin Dikkatine !
Müşteri Yorumları

Ankara Kavacık Profesyonel Taşımacılık   12-05-2017

Kardeşimin tavsiyesi üzerine Kavacık nakliyatla iletişime geçmiştim. Nakliyat işlerine başlamadan önce eşyalarımı güzelce bir paketleyip ambalajladılar. Kış günü taşınmam gerekiyordu ama çalışanlar bunlara bile aldırış etmediler. Yağan yağmura karşın eşyalar öyle güzel paketlenip ambalajlandı ki hiçbir şekilde içeriye ne yağmur ne de başka bir şey girdi. Eşyaları pratik bir şekilde taşırken ne kadar da profesyonel hizmet verdiklerini bana gösterdiler. Kısacası ben taşırken işlerine olan sadakatlerine ve titizliklerine hayran kaldım. Bunun içinde bundan sonra evimi kaç kere taşıtırsam taşıtayım kesinlikle onlardan destek alacağım. Çünkü benim kendilerine güvenimi kazandılar ve bir tüketici içinde güvenin çok önemli bir konu olduğunun farkındayım.


Ankara Sakinler Ev ve Ofis Taşımacılığı   19-01-2018

Tahmin ediyorum ki hepiniz de benim gibisiniz neden derseniz bir insanın ev taşıma firmasına ne kadar zamanda ihtiyacı olacak ki diye düşünüyorsunuz. Bunun içinde nakliyat firmasının ne kadar kaliteli olup olmadığını anlamak başınıza geldiğinde fark edeceğiniz bir şey oluyor. Ben öyle yaptım bugüne kadar hiç taşınmayı düşünmemiştim çünkü 20 yıllık evliyim. Tayin yüzünden taşınmamız gerekti ilk aklıma gelen şey nakliyat firması eşyalarımı taşırken ya zarar verirse oldu. Bunu çok fazla düşündüm ama Sakinler Nakliyatı tesadüfen bulmuş olmama karşın sanki birinin referansıyla gitmişiz gibi bizimle ilgilendiler ve eşyalarımı öyle bir taşıdılar ki valla ben olsam böyle paketleme de yapamazdım.


Ankara Sude Nakliyat   09-03-2018

Ben sık sık evimi taşıyan birisiyim çünkü işim gereği çok fazla yer değiştirmem gerekiyor. Malum işyeriniz evinize uzak olduğu zaman geliş gidişlerde hep zor oluyor. Bir de arabanız yoksa sıkıntı çok daha büyük oluyor. Sözü uzatmadan söyleyeyim arkadaşlar bu firma çalışanları Birlike geldiler eşyalarımızı en güzel şekilde taşıdılar. Sağ olsunlar paketleme işini gerçekten de güzel yapıyorlar bir de beni uyardılar. Çünkü ben önceden yapayım demiştim. Onlar taşınma gününde vakitlice gelip eşyalarımı bir güzel paketlediler. İnanın ben yapsam bu kadar özenli ve titiz yapmazdım. Üstelik elleri de çok pratik hiçte uğraşmadılar.